Skip to content

Young Science Beyond Borders 2021

W dniach 16-17 grudnia 2021 r. odbędzie się organizowana przez Akademię Młodych Uczonych konferencja Young Science Beyond Borders 2021.

Wydarzenie ma na celu stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów oraz wymiany doświadczeń dla badaczy z Polski (do 12 lat po uzyskaniu doktoratu) oraz dla studentów i młodych naukowców z krajów Europy Wschodniej i Azji Środkowej.

Mamy nadzieję, że organizowana przez nas konferencja przekona młodych liderów grup badawczych, postdoków, doktorantów i studentów, że Polska oferuje doskonałe warunki dla rozwoju kariery naukowej, a polskie jednostki mogą być partnerami dla wspólnych przedsięwzięć badawczych. Dlatego też nacisk kładziemy na dzielenie się wiedzą i nawiązywanie kontaktów naukowych.

W czasie konferencji swoje badania przedstawią członkowie AMU, a także młodzi badacze z zagranicy. Autorzy i autorki najlepszych prezentacji będą mogli odbyć staże w grupach badawczych członków AMU. Jedna z sesji będzie poświęcona możliwościom rozwoju kariery w Polsce i w krajach Unii Europejskiej.

Zgłoszenia udziału w konferencji można przesyłać do 6 grudnia na jej stronie internetowej: https://amu.pan.pl/ysbb/.